Zaproszeni do studia Telewizji Tetka oraz Radia Tczew

Zgodnie z obietnicą otrzymaną podczas III edycji Konkursu Pokaż Swój Talent, laureaci konkursu, wyróżnieni oraz pozostali uczestnicy zostali zaproszeni do studia Telewizji Tetka oraz Radia Tczew. Dzięki uprzejmości pani Barbary Jackiewicz dnia 13.12. nasi uczniowie zwiedzili studio telewizyjne, poznali tajniki pracy dziennikarza, a później razem z obecnymi nauczycielkami złożyli świąteczne życzenia przed obiektywem kamery.
W studiu radiowym na żywo dzieliliśmy się wrażeniami z konkursu. Uczniowie mieli również okazję opowiedzieć o swoich pasjach i planach na przyszłość, a na końcu pozdrowić najbliższych.
Wizyta w studiu była niesamowitą przygodą i na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.
Serdeczne podziękowania dla p. Barbary Jackiewicz z Telewizji Tetka za zaproszenie i organizację spotkania!