Rekrutacja 2024/2025

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dąbrówce ogłasza zapisy dzieci do oddziałów przedszkolnych i klasy I na rok szkolny 2024/2025.

Oddziały przedszkolne -  48 wolnych miejsc:

• do oddziałów przedszkolnych dzieci 3-4-5-letnie– rocznik 2021,2020,2019, w szczególnie uzasadnionych przypadkach dzieci 2,5-letnie, które na dzień zapisów ukończyły 2,5 roku życia i spełniają kryteria określone w Statucie Szkoły,
  • do oddziału obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego dzieci 6-letnie– rocznik 2018, wszystkie 6- latki  objęte są obowiązkiem rocznego przygotowania przedszkolnego, dziecko 6- letnie może również podjąć naukę w klasie pierwszej, jeśli wcześniej objęte było rocznym przygotowaniem przedszkolnym, jeśli nie było objęte rocznym przygotowaniem przedszkolnym konieczna jest pozytywna opinia poradni psychologiczno- pedagogicznej.

Wzór wniosku dostępny jest w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej w zakładce „druki do pobrania”. Wnioski należy składać
w sekretariacie szkoły  od dnia 12.02.2024 r.  do dnia 26.02.2024 r.

Kolejność złożenia wniosku  nie ma wpływu na wynik rekrutacji.

Klasa I

• do klasy pierwszej kandydaci zamieszkujący obwód Szkoły (Dąbrówka Tczewska, Rokitki, Szpęgawa, Mieścin, Łukocin), dzieci przyjmowane są tylko na wniosek/ ZGŁOSZENIE rodzica, bez postępowania rekrutacyjnego.

Szczegółowe zasady rekrutacji oraz wnioski dostępne są w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły.

Zarządzenie Nr 16/2024 Wójta Gminy Tczew z dnia 30 stycznia 2024roku w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2024/2025 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, dla których Gmina Tczew jest organem prowadzącym.

Załącznik nr 1 do zarządzenia

Załącznik nr 2 do zarządzenia

Zarządzenie Nr 17/2024 Wójta Gminy Tczew z dnia 30 stycznia 2024 roku w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2024/2025 do klas I publicznych szkół podstawowych, dla których Gmina Tczew jest organem prowadzącym.

Załącznik nr 1 do zarządzenia

Załącznik nr 2 do zarządzenia

ZARZĄDZENIE NR 1/II/ 2024

Dyrektora Szkoły Podstawowej w Dąbrówce z dnia 5 lutego 2024 roku w sprawie informacji o terminach przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminach składania dokumentów, na rok szkolny 2024/2025