Świąteczne przedstawienie to tradycja naszej szkoły.
W tym roku jasełka wystawili  uczniowie klasy 2a.
Inscenizację o przyjściu na świat Jezusa uczniowie przedstawili w specjalnie przygotowanych strojach, o co zadbali ich rodzice i nauczyciele.
Prócz religijnej opowieści, pojawił się także motyw rodziny zasiadającej przy wigilijnym stole, pielęgnującej tradycje bożonarodzeniowe.

Dzięki kolędom oraz radosnym pieśniom zaśpiewanym przez dzieci z zerówek oraz chórek Pozytywki, społeczność szkolna i przedszkolna mogła poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Tegoroczne jasełka przygotowały panie: Katarzyna Męczykowska,  Katarzyna Winkelman oraz Barbara Zadrożna.
Za pomoc w przygotowaniu dekoracji dziękujemy pani Kamili Stec, Monice Miotk i Aleksandrze Zimnej, za obsługę sprzętu- panu Michałowi Dywelskiemu.