Wycieczka do teatru i muzeum.

Dnia 26 marca 2024r. uczniowie klas: 4a, 4b, 5a i 6B wzięli udział w wyjeździe do teatru oraz do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Musical „Chłopcy z Placu Broni” zrobił na nas ogromne wrażenie. Scenografia, kostiumy, muzyka i oświetlenie były świetnym dopełnieniem treści znanej nam lektury.
Po sztuce udaliśmy się do Muzeum II Wojny Światowej, gdzie wraz z przewodnikiem zwiedziliśmy najistotniejsze elementy wystawy. Świetnie opowiedziana historia oraz eksponaty militarne zainspirowały naszych uczniów. To prawdziwy wehikuł czasu, dzięki któremu mogliśmy się przenieść do 1939 r.
Wyjazd był wartościową lekcja historii i języka polskiego. Zapewnił wiele wrażeń i dobrze zapisał się w naszej pamięci.
Oto krótka fotorelacja.