LEKCJA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ

Dnia 22.11.2018r. grupa uczniów klas gimnazjalnych, pod opieką Pani Anny Lemańczyk oraz pana Michała Ziębińskiego, wybrała się na ścianę wspinaczkową ELEWATOR.

Jest to najwyższa ściana wspinaczkowa w Gdańsku, jak i jedna z najwyższych ścian wspinaczkowych w Polsce, można się wspiąć na 19 m! To również jedyna ściana wspinaczkowa, która posiada system wspomagający - asekurację TopStop.

Pod okiem pani instruktor i opiekunów uczniowie próbowali swoich sił na ściankach wspinaczkowych oraz drabince, wykazując się dużą odwagą i umiejętnościami, co widać na zdjęciach. Poznali obsługę sprzętu wspinaczkowego i podstawowe techniki wspinaczki. Ciekawą atrakcją okazało się wspinanie po drabince na wysokości.

Wszyscy są bardzo zadowoleni z wyjazdu. Dziękujemy!