Kids Music Festival

W zeszłym tygodniu w naszej szkole odbył się Kids Music Festival. Impreza ta miała na celu promowanie talentów muzycznych, a także motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez zachęcanie do nauki angielskich piosenek. Mieliśmy okazję podziwiać nie tylko talenty muzyczne uczniów naszej szkoły, ale również występ naszych kochanych dziewczyn z kółka tanecznego prowadzonego przez panią Ania Kochman.

W tym niezwykłym dniu towarzyszyli nam wspaniali goście. Możemy się pochwalić świetnym jury w składzie :
- Agata Topolska, założycielka Teatr Tańca 8 Negro ;
- Janna Szczybura - powieściopisarka i nauczycielka języka angielskiego oraz włoskiego;
- Agata Sowa.

Za organizację tego wyjątkowego wydarzenia odpowiedzialne były panie: Katarzyna Winkelman, Iweta Grądziel, Katarzyna Meczykowska i Dorota Plata. Imprezę poprowadziły uczennice klasy 6b, Małgorzata Gburek i Zofia Karendys. Za sprzęt i nagłośnienie, jak zwykle, odpowiedzialny był niezawodny Michał Dywelski.

Cała impreza nie mogłaby się odbyć bez udziału Gmina Tczew, głównego sponsora pucharów.
Jesteśmy również bardzo wdzięczni pozostałym sponsorom wydarzenia:

Project Stone Tczew
Voltec Energy Przemysław Genca
Hydro- Tech Krzysztof Floryn
Rada Rodziców przy Sp w Dąbrówce

Wyniki konkursu były następujące:
Kategoria kl. 1-3:
 1 miejsce: Marianna Gusowska kl. 2A
 2 miejsce: Szymon Gardzielewski kl. 3A
 3 miejsce: Julianna Sprengel kl. 2A

Kategoria kl. 4-7:
 1 miejsce: Lena Ludwichowska kl. 4A
 2 miejsce: Maria Zagórska & Julia Jezierska kl. 7A
 3 miejsce: Marika Trafna kl. 4A

Dodatkowo wyróżnienie otrzymali Natalia Grzyb kl. 1B oraz Tymoteusz Pienihäkkinen kl. 2B.

W wydarzeniu brała udział Zastępca Wójta, Pani Katarzyna Beringer - Kusio oraz Sołtys Szpęgawy Jadwiga Gajewska.

#GminaTczew #MusicKidsFestival #SPDabrówkaTczewska