TRENING POKAZOWY SAMOOBRONY

W dniu 09 stycznia 2019r.,na zaproszenie dyrekcji, zagościł w naszej szkole człowiek niezwykły – ADAM WROŃSKI „ATOM”. Jest to nie tylko instruktor sztuk walki samoobrony krav maga, pasjonat sportu, ale także pedagog opiekuńczo-wychowawczy, oligofrenopedagog, kinezygerontoprofilaktyk, dietetyk, specjalista pedagog ds. uzależnień młodzieży.
Pan Adam przeprowadził treningi pokazowe dla wszystkich dzieci i młodzieży naszej szkoły. Wykorzystał przy tym praktyczne zastosowanie systemu samoobrony „ATOM”, oparty na naturalnych odruchach człowieka. Dzieci i młodzież poznała poprawne techniki treningu rozgrzewającego, oddechowego i rozciągającego oraz te podstawowe z samoobrony.

Pokaz, przedstawiony przez instruktora - Pana Adama Wrońskiego był bardzo interesujący i wzbogacony trafnie dobraną muzyką.
Dziękujemy i zapraszamy do zapisów na grupowe treningi cykliczne.