DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

Czego życzyć babciom i dziadkom? Maluchy wiedzą to najlepiej! Jedne będą życzyły zdrowia i spełnienia marzeń, inne - aby babcia robiła więcej racuchów z jabłkami i jeszcze więcej bawiła się z wnuczętami. Wszystkie życzenia na Dzień Babci i Dziadka są wyjątkowe i piękne, ponieważ są szczere i stworzone specjalnie dla naszych dziadków.

Z tej okazji dzieci z grup „POZIOMKI”, „JAGÓDKI” oraz „MALINKI” przygotowały występy artystyczne, wierszyki, piosenki oraz tańce. Babcie i Dziadkowie ze łzami szczęścia w oczach oglądali swoje wnuczęta, następnie wraz z dziećmi skorzystali z poczęstunku przygotowanego specjalnie dla nich. Przedszkolaki przygotowały piękne, własnoręcznie robione upominki, które wręczyły swoim dziadkom w tym szczególnym dniu.

Kochani Dziadkowie dziękujemy za liczne przybycie i oczywiście zapraszamy za rok