Konkurs recytatorski klas I-III „Wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima”

8 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski dla uczniów klas 1-3 pt. „Wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima”.
W konkursie wzięło udział 17 uczestników, którzy w przemiłej i serdecznej atmosferze, w towarzystwie swoim oraz zaproszonego jury zaprezentowali najpopularniejsze wiersze znanych poetów.
W jury zasiadły panie: Dorota Plata, Monika Kwella oraz Katarzyna Winkelmann. W trakcie oceny jury kierowało się następującymi kryteriami: opanowanie pamięciowe wiersza, dykcja, intonacja, ogólny wyraz artystyczny.

Wyłoniono następujących zwycięzców:
I miejsce- Agata Jeka z klasy 1b,
II miejsce- Marianna Nikoniuk z kl. 3b oraz Łucja Zagórnik z 1b;
III miejsce – Maja Paś z kl. 3b oraz Natalia Grzyb z 1b.

Wyróżnienie otrzymali:
Agata Burczyk (2a), Zofia Burczyk (1a), Amelia Urban (3b), Jakub Podjaski (1a) oraz Lena Bemke (1a).

Serdeczne gratulacje!

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Na laureatów czekały książki. Organizatorkami konkursu były p. Krystyna Trawicka oraz p. Katarzyna Męczykowska