Pomoc Psychologiczno - Pedagogiczna

Bezpłatna infolinia 800 080 222

Dzieci, młodzież, nauczyciele i rodzice mogą uzyskać wsparcie dzwoniąc na bezpłatną, całodobową infolinię 800 080 222. Pod tym numerem dyżurują specjaliści, którzy udzielają pomocy psychologiczno- pedagogicznej.

W województwie pomorskim, na wniosek Pomorskiego Kuratora Oświaty, pomocy psychologiczno – pedagogicznej dodatkowo udzielają poradnie psychologiczno – pedagogiczne podczas dyżurów telefonicznych według załączonego harmonogramu – link

W poradni psychologiczno – pedagogicznej w Tczewie od poniedziałku do czwartku w godzinach 10.00 -12.00,  pod numerem  telefonu508933507 prowadzona jest telefoniczna pomoc psychologiczna, adresowana do rodziców, uczniów i nauczycieli, którzy potrzebują porady i wsparcia.