NAJLEPSZA ZERÓWKA - PRZEDSZKOLE DĄBRÓWKA

A.D. 16.03.2024. NAJLEPSZA ZERÓWKA - PRZEDSZKOLE DĄBRÓWKA! Takie ambitne hasło towarzyszyło sportowcom z grupy Malin i Jeżyn podczas treningów i zaprowadziło nas na zwycięskie podium w II Gminnej Olimpiadzie Przedszkolaka. Jako gospodarze tej wspaniałej, sportowej imprezy po raz drugi zdobyliśmy złoto! Szczęście, radość, spełnienie i satysfakcja przepełniają nasze serca.

"Mecze wygrywa się dzięki talentowi ale mistrzostwo zdobywa się dzięki grze zespołowej"( Michael Jordan). Za nasze mistrzostwo chcemy więc podziekować: wspaniałym cheerleaderkom z grupy Malin i Jeżyn z p.Ivetą na czele, magicznym tancerkom z Teatru Tańca 8 Negro, wspaniałym kibicom z grupy Malin i Jeżyn wraz z rodzinami, naszym sponsorom: Gmina Tczew,Radzie Rodziców SP Dąbrówka, p.Michałowi Ciesielskiemu, państwu Kurkiewicz, Medical Tczew oraz niezawodnej i bardzo pomocnej ekipie uczniów i pracowników naszej szkoły i panu Michałowi, który był głównym sprawcą tego wspaniałego,sportowego wydarzenia.