''Kocham Cię, Dąbrówko!"

Dnia 19 marca br. już po raz piąty w historii naszej szkoły odbyła się impreza pt. ''Kocham Cię, Dąbrówko!", do której inspirację zaczerpnięto z programu telewizyjnego "Kocham Cię, Polsko!". Pomysłodawcą i organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem.

Tym razem w szranki stanęli zarówno losowo wybrani chętni uczniowie, jak i nauczyciele. Uczestnicy zmagali się z rozmaitymi konkurencjami. Dużo dobrej zabawy dostarczyły uczniom i nauczycielom m.in.: zakazane słowa, plotka, łamańce językowe, 5 sekund, a także urodziny. Jednak najwięcej radości sprawiło zarówno uczestnikom zabawy, jak i widzom, koło fortuny, wykorzystane podczas ostatniego zadania, które spowodowało, że nauczyciele ze sporą przewagą okazali się zwycięską drużyną, a także zabawa Kto pierwszy ten lepszy, podczas której poszczególni uczestnicy mieli w jak najkrótszym czasie dostarczyć wskazany przedmiot.

Za muzyczną stronę imprezy odpowiadał chór, który wykonał piosenkę tytułową, a szkolne solistki umiliły społeczności szkolnej czas podczas przerw między konkurencjami. Prowadzącymi imprezę byli uczniowie klasy trzeciej gimnazjum.